Wynik MR kolana u 22-latki

Witam. Dzis mialam MR kolana. Chcialabym sie dowiedziec czy moj wynik to cos powaznego. Łąkotka przysrodkowa-na granicy trzonu i rogu tylnego srodlakotkowe skosne pasmo podwyzszonego sygnalu-zmiany zwyrodnieniowe, rozwarstwienie. W tym miejscu obrzek wiezadla lakotowo-piszczelowego. Pogrubiony fald przysrodkowy blon maziowej. Plyn w kaletce brzuchato-polblonistej. (Wszystko inne pisze ze prawidlowe) co dalej? Pozdrawiam.

Małgorzata Panek

Opisane zmiany zwyrodnieniowe mogą być pourazowe. Proszę udać się do ortopedy, on zaproponuje odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam