Wynik MR kręgosłup a możliwość leczenia

Proszę o szybką odpowiedz jak mam to leczyć W badaniu Mr stwierdza się ; Skrzywienie osi kr Th w prawo Na poziomie Th4-5 centralna przepuklina krążka międzykręgowego modelująca rdzeń kręgowy Na poziomie Th5-6 i Th7-8 płaskie wypukliny krążków międzykręgowych zmniejszające przedrdzeniową rezerwę płynową Na poziomie Th8-9 centralna wypuklina krążka międzykręgowego zmniejająca przedrdzeniową rezerwę płynową Dyskopatia L5-S1 Widoczny rdzeń kręgowy bez zmian ogniskowych

Witam. tego typu zmiany są ewidentnym wskazaniem do leczenia operacyjnego. Proszę skonsultować się z neurochirurgiem.