Wynik MR kręgosłupa 33-latka do analizy

Witam czy to coś groznego w tym badaniu rezonansu magnetycznego? Na poziomach L4/L5 I L5/S1 otwory mk po stronie lewej są nieco węższe w porównaniu z otworami po stronie prawej głównie ze względu na pogrubienie krawędzi trzonów kręgów i wyrostków stawowych bez cech nacisku nerwów rdzeniowych. Po stronie prawej korzeń L5 jest połączony z korzeniem S1 do poziomu zachyłka bocznego kanału kręgowego poziomu l5/S1 nietypowy wariant anatomiczny.

Witam. Nie wiem co Pan rozumie pod pojęciem "coś groźnego"? Z jakiego powodu zostało wykonane to badanie? Czy są jakieś dolegliwości?