Wynik MR kręgosłupa 33-latka do analizy
Witam czy to coś groznego w tym badaniu rezonansu magnetycznego? Na poziomach L4/L5 I L5/S1 otwory mk po stronie lewej są nieco węższe w porównaniu z otworami po stronie prawej głównie ze względu na pogrubienie krawędzi trzonów kręgów i wyrostków stawowych bez cech nacisku nerwów rdzeniowych. Po stronie prawej korzeń L5 jest połączony z korzeniem S1 do poziomu zachyłka bocznego kanału kręgowego poziomu l5/S1 nietypowy wariant anatomiczny.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam. Nie wiem co Pan rozumie pod pojęciem "coś groźnego"? Z jakiego powodu zostało wykonane to badanie? Czy są jakieś dolegliwości?