Wynik MR kręgosłupa 40-letniej osoby do interpretacji

Witam ,dostałam właśnie MR szyjnego,proszę o pomoc.ZNIESIONA FIZJOLOGICZNA LORDOZA SZYJNA Z KLIFOTYCZNYM USTAWIENIEM NA POZIOMIE C3-C7,NA POZIOMIE C4-C5PRAWOSTRONNA WYPUKLINA PIERŚCIENIA WŁÓKNISTEGO Z MODELOWANIEM PRZEDNIEGO ZARYSU WORKA OPONOWEGO I OGRANICZENIEM WEJŚCIA DO PRAWEGO OTWORU M-KRĘGOWEGO,NA POZIOMIE C6-C7OBNIŻONA WYSOKOŚĆ PRZESTRZENI M-KRĘGOWEJ,UWYPUKLENIE PIERŚCIENIA WŁÓKNISTEGO Z MODELOWANIEM PRZEDNIEGO WORKA OPONOWEGO I OGRANICZENIEM OBJĘTOŚCI WEJŚCIA DO PRAWEGO OTWORU M-KRĘGOWEG

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania. proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.