Wynik MR kręgosłupa po usunięciu nowotworu
Witam Proszę o interpretację wyniku MR Kręgosłupa LS (....) W trzonie kręgu L2 po prawej stronie ognisko 11 mm śre. o wysokim sygnale w obrazach T12 i T2 zależnych i ulegające wytłumieniu w sekwencji z saturacją tkanki tłuszczowej. (.....). 1,5 roku temu miałam przeszłam operację z powodu raka i uzupełniająco radioterapią

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
W związku z wywiadem nowotworowym wynik jest niepojący proszę koniecznie udać się do lekarza onkologa