Wynik MR mózgu 36-latki

witam odebralam dzis wynik mr i w opisie mam napisane ze niecharakterysyczne ognisko hyperintensywne w istocie bialej plata czolowego lewego naczyniopochodnego co to jest i jak to leczyc

Tego powodu Pani nie podaje.Ma to ogromne znaczenie dla interpretacji tego wyniku.ponieważ może być to zmiana wykryta incydentalnie i bez znaczenia.- klinicznego.
Lekarz ,który zna wywiad,stan neurologiczny i ogólny pacjenta ( obecność innych chorób typu nadciśnienie,ch.serca etc.) udzieli Pani odpowiedzi.

Pozdrawiam