Wynik MR oczodołów 40-letniej osoby do analizy

Otrzymałam wynik MR oczodołów z kontrastem. W obrębie oczodołu lewego ponad gałką oczną uwidoczniono torbielowatą dobrze ograniczoną zmianę o wym 23x23x14 mm. W/w zmiana ulega słabemu brzeżnemu wzmocnieniu kontrastowemu bez mas tkankowych wewnętrznych, nieznacznie modeluje gałkę oczną i przemieszcza ją ku dołowi powodując niewielki wytrzeszcz. Obustronnie nerwy wzrokowe i okolica ich skrzyżowania bez cech patologii. Moje pytanie:czy jest to zmiana łagodna i gdzie powinnam ją leczyć.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można tego rozstrzygnąć tj czy zmiana jest łagodna na podstawie MR. Prosze udać się do lekarza, który zlecił badanie, on zaleci dalsze postepowanie