Wynik MR stawów krzyżowo-biodrowych do analizy
Witam, chciałabym się zwrócić o pomoc do ortopedy przy interpretacji mojego badania. Wykonałam rezonans magnetyczny stawów krzyżowo-biodrowych,a oto wynik: W trzonie VS2 i w trzonie prawej kości biodrowej obecne są pojedyncze ogniska o średnicy 9mm,wysokosygnałowe w obrazach STIR,o nieco niejednorodnej strukturze, których charakter nie jest jednoznaczny, a w różnicowaniu można w pierwszej kolejności uwzględnić naczyniaki. Obraz obu stawów krzyżowo-biodrowych przedstawia się prawidłowo.

KOBIETA, 62 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam serdecznie,
Proszę z wynikiem badania zgłosić się do lekarza ortopedy, dlatego, że musi Panią zbadać i dopiero wówczas może cokolwiek powiedzieć. Na podstawie badania samego nie można postawić rozpoznania ani ustalić dalszego postępowania.
Pozdrawiam.