Wynik MR stawu kolanowego a leczenie
MR Stawu Kolanowego lewego.Więzadło krzyżowe przednie odcinkowo obrzękniete w odcinku dystalnym-czesciowo rozerwane w okolicy przyszczepu piszczel bez retrakcij wlokien.Łątka przysrodkowe z wiodoczna strefa podwyższonego sygnalu o charakterze skosnego,dochodzacego do powierzchni stawowej pekniecia w rogu tylnym bez przemieszczania fragmentow uszkodzenie stopień III. Dgn:Zmiany pourazowe struktur lewego stawu kolanowego.Ile mozna sie z tego leczyc?Czy to cos powaznego i wymaga operacij?

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Witam,
Nie podaje Pan odczuwanych dolegliwości jednak opierając sie jedynie na wyniku rezonansu magnetycznego wymaga Pan artroskopii stawu kolanowego. Sugeruje pilna konsultacje ortopedyczna.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu