Wynik na obecność cytomegalii a starania o ciążę po poronieniu

Witam; W maju poroniłam w 23tc. wcześniej miałam robione badania i okazało się że dziecko zaraziło się cytomegalią,.Wyniki z końca kwietnia to IGG 165, IGM 1,5 (pow.0,9 dodatni). kolejne wynik z 04-08 IGM wynik wątpliwy (21, gdzie >22 wynik dodatki). Wyniki są w innych jednostkach, bo wcześniej były robione w szpitalu, te ostatnie w innym mieście. Bardzo proszę o informacje czy mogę zacząć starania o dzidziusia. Widać, że IGM mi spada, nie wiem tylko czy powinnam poczekać aż wynik będzie ujemny.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wyniku wątpliwego konieczne będzie powtórzenie badania. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wyznaczy termin kolejnego badania.