Wynik nasienia a szanse na zapłodnienie

Bardzo proszę o podpowiedź, czy wyniki nasienia męża są prawidłowe na tyle, aby mogło dojść do zapłodnienia?Objętość ejakulatu 2,8ml Szarobiała barwa Czas upłynnienia ejakulatu powyżej 60 min.żywe plemniki 43% ruch postępowy 30% ruch w miejscu 13% Ilość plemników w 1ml spermy 7 812 500 60% prawidłowej budowy Leukocyty 3-5-7 w polu widzenia Erytrocyty 2-3 w polu widzenia Dziękuję i pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Parametry nasienia są obniżone ale zawsze jest szansa i w dzisiejszym świecie możliwe jest odpowiednie postępowanie. Proszę udać się do urologa.