Wynik negatywny testu: czy mimo to można być w ciąży?

Witam.

Ostatni okres miałam 22.01. Do dnia dzisiejszego nie mam okresu. Robiłam już 3 testy, każdy z nich jednak był negatywny. Czy jest możliwość, że jednak jestem w ciąży? Ostatnio miałam dużo stresów -studia, egzaminy, nowa praca, nowe miejsce zamieszkania. Strasznie się boję, a współżyję z moim facetem dość często bez zabezpieczeń, jednak on "nie dochodzi" we mnie... Bardzo proszę o szybką odpowiedź...

Witam serdecznie,
Test ciążowy najlepiej wykonywać w dniu spodziewanej miesiączki. Jego wynik jest wówczas wiarygodny. Jeżeli wykonała Pani test w tym czasie, to ciąża jest wykluczona.
Przyczyną opóźnienia miesiączki może być w Pani przypadku stres. Gdyby jednak miesiączka się nie pojawiła, konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam.