Wynik oceny pracy nerek u 32-latki

Czy to jest dobry wynik jeżeli chodzi o pracę nerek że jedna nerka pracuje w 54% a druga w 46%?

Lek. Tomasz Budlewski

Na podstawie powyższego opisu porada nie jest możliwa. Podanie samych procentów bez określenia nawet rodzaju badania uniemożliwia stwierdzenia jakiejkolwiek odpowiedzi na Pani pytanie. Proponuję udać się z wynikiem do lekarza rodzinnego, które po jego obejrzeniu będzie mógł cokolwiek powiedzieć. Pozdrawiam