Wynik ogólnego badania moczu i krwi oraz nadmierne owłosienie, zakola na głowie i trądzik

Og. badanie moczu-krwinki czerwone cześć wył 13-15(3x powtarzałam badanie);og. badanie krwi-w normie;kreatynina 38,7(zakres 44,2-97,2);sód,potas,mocznik,eGFR,appt w normie;tsh,testosteron w normie.Cholesterol 6,06[ ] mmo/l (zakres3-5),trójglicerydy,alat,aspat,bilirubina,ggtp w normie.USG nic nie wykryło.Ponadto mam trądzik,nadmierne owłosienie,zakola na głowie.Ginekolog po usg stwierdził że jajniki są ok.Okres mam regularny.Przypisał OC35, bez dalszych badan. Wazę53 kg,173 cm wzrostu.Co mi jest?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym wykonanie USG jamy brzusznej oraz badań oceniających układ moczowych za miesiąc.