Wynik powtarzalnie reaktywny po terapii HCV

witam chciałabym wiedzieć czy mam nawrot Hcv przeszłam terapie interferonem zakończyłam ja w październiku rok temu koncowe2wyniki były negatywne lekarz mówił ze jest dobrze teraz zrobiłam wynik jest powtarzalne reaktywny czyli co?boje sie ze wirus wrócił proszę o pomoc

Witam. Interpretacja wyniku badania zależy od tego. co konkretnie Pani oznaczono - przeciwciała, które są obecne i reaktywne po przebytym zakażeniu hcv czy RNA samego wirusa które nie powinno być obecne we krwi. Proszę zwrócić się o interpretację badań do lekarza który wykonywał oznaczenie.