Wynik powyżej zakresu pomiarowego w badaniu metodą Elisa

Moja córka 16 lat miała badania, mam pytanie co oznaczają wyniki badania metodą Elisa, gdzie badanie wykazało: IgG - wynik powyżej zakresu pomiarowego >200 U/ml, natomiast IgM - wątpliwy <0,8. Jak mam dalej postępować.

Powtózyć oznaczenie za jakiś czas.
Nie wiem czego dotyczyło oznaczenie więc ciężko cokolwiek sugerować.
W każdym razie IgM wysokie = świeże zakażenie, IgM niskie i IgG wysokie = dawne zakażenie