Wynik poziomu FSH w 4 dniu cyklu a ciąża

Proszę o interpretację wyników z 4 dnia cyklu fsh 7.72 norma do 8.08 , lh 7.89 norma do 6.60 czy to jest powód niemożności zajścia w ciążę ?

Aleksander Ropielewski

Warto wykonać dodatkowe badania hormonalne aby mieć lepszy obraz gospodarki hormonalnej: estradiol, progesteron, testosteron, prolaktyna i DHEA. Podane wyniki mogą być przyczyną problemów z niepłodnością.