Wynik progesteronu, prolaktyny i TSH

Witam, dziś odebrałam wyniki na Progesteron i prolaktynę a także na tsh. nie wiem czy mam dobre wyniki i bardzo się martwię. wyniki robione w 21 dniu: Progesteron 2,17 ng/ml, prolaktyna 25,42 ng/ml a tsh 1,319 uIU/ml. dodam że się staramy z mężem o dzidziusia. proszę o informacje jak interpretować wyniki?

Piotr Pilarski

Wyniki prawidłowe. Jedynie prolaktyna jest w górnej granicy normy co może powodować problemy z zajściem w ciążę.

Pozdrawiam.