Wynik progesteronu w 14 dniu cyklu

Witam, Mam cykle 27-28 dniowe. Ostatnio moja doktorka kazała mi zrobić badanie progesteronu bez znaczenia w którym dniu cyklu. Badanie wypadło w 14dc a wynik 1,99ng/ml. Czy to jest prawidłowy wynik? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania należy uznać za prawidłowy. Niemniej jednak proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.