Wynik progesteronu w 22 dniu cyklu

Witam, w 22 dniu cyklu zrobiłam badanie progesteronu i mój wynik to 10,33 - staram się z mężem od 5 cykli o dzidziusia i niestety nic. Czy ten wynik nie jest za niski? Bardzo proszę o pomoc

Marta Mielniczuk

Witam, poziom progesteronu we krwi zależy od fazy cyklu oraz od tego, czy kobieta jest w ciąży. Po owulacji norma to 1-28 ng/ml, natomiast we wczesnej ciąży (do 12 tygodnia) 9-47ng/ml. Pozdrawiam.