Wynik PSA i naciek raka w biopłatach stercza

WITAM, PROSZE O POMOC CO OZNACZA TAKA DIAGNOZA GLEASON 2+3 NACIEK RAKA OBECNY W 2BIOPLATACH Z PLATA PRAWEGO I WE WSZYSTKICH Z PLATA LEWEGO STERCZA OBEJMUJE OD 10%DO100%POWIERZCHNI ICH PRZEKROJU. PSA WYNOSI 11,DZIEKUJE ZA POMOC I ODPOWIEDZ

Lek. Artur Jeliński Urolog

Proponuje udac sie niezwloczie do urologa w w zlaeznosci od stanu zdrowia wieku etc wgre wchodzi dlsze leczeni operacja lub radioteraia .