Wynik QTC w wynikach Holtera

Bardzo proszę o informację czy w poniższych wynikach holtera jest coś co powinno mnie zaniepokoić: średni puls 82ud/min, pobudzeń komorowych: 152, maks QT: 443, maks QTc: 461. Poza tym wszystko ok, niepokoi mnie tylko wynik QTc, czy nie jest za wysoki?

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik jest graniczny. Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa.