Wynik rezonansu 3-letniego dziecka
witam jestem mama 3 letniej asi mala od konca marca zaczela wymiotowac,tracic na wadze wypadaly jej wlosy i wiecznie boli ja brzuch miala mase badan wszystko jest ok poza alergia na mleko kakao i jajo miala zrobiony rezonans i wyszlo ze ma podkorowo w placie ciemieniowym lewym pojedyncza zmiane hiperintensywna w t2 i flair nie ulegajaca wzmocnieniu po kontrascie wielkosci 2 cm-niespecyficzna demielinizacyjna?naczyniopochodna? wizyte u neurologa mamy dopiero za msc bardzo sie martwie pomocy

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Piotr Pilarski
79 poziom zaufania
Jest to za mało danych aby się wypowiedzieć. Wynik należy skonfrontować z objawami. Zmiana jest niespecyficzna i najprawdopodobniej jest bez znaczenia. Proszę zgłosić się do neurologa.
Pozdrawiam.