Wynik rezonansu magnetycznego głowy i pogrubienie śluzówki w sitowiu

Witam! W poprzednim roku w Rezonansie głowy wyszło mi ze mam powiększony migdałek , nic z tym nie robiłam, natomiast niedawno w TK głowy wyszło mi " pogrubienie śluzówki w sitowiu i zatoce klinowej " , dodam ze ciężko oddycha mi się przez nos i mam uczucie ze jest tam cały czas wydzielina którą często wypluwam kaszląc, wraz z nią wypadają mi tak jakby ' orzeszki ' z gardła , które nie zbyt ładnie pachną. przeczytałam ze są to kamienie migdałkowe.. O co w tym wszystkim chodzi? coś poważnego?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie laryngologiczne aby móc coś więcej powiedzieć. proponuję udać się do lekarza otolaryngologa.