Wynik rezonansu magnetycznego głowy oraz bóle i zawroty głowy

Mam wynik rezonansu i fragmenty takie jak: Obustronne w istocie białej okołokomorowo pojedyncze, drobne, nieprawidłowe obszary wysokosygnałowe w obszarach T-2 zależnych i w sekwencji FLAIR o charakterze naczyniopochodnym, niedokrwiennym lub demielizacyjnym. Potem wszystko ok. a na koniec uogólnione poszerzeni przymózgowej przestrzeni płynowej o charakterze zanikowym. badanie robione z powodu bólów głowy poza tym cierpie na zaburzenia ze strony emocji, duza porywczość. Czy te badania coś mówią?

Witam. Opis badań najprawdopodobniej świadczy o naczyniowym uszkodzeniu mózgu powstałym ma podłożu miażdżycy - sugeruję oznaczenie poziomu lipidów we krwi oraz dbanie o prawidłowy poziom glukozy i ciśnienie tętnicze. Oczywiście wynik powinien zinterpretować lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.