Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa 35-latka
Mam wynik rezonansu magnetycznego.Na poziomie L5-S1 niewielkie szerokopodstawne uwypuklenie typu bulging krązka m-kregowego spłaszcza worek oponowy. Nierówności wokół blaszek granicznych na poziomach TH11-TH12-TH12-L1. Czy ktos może opisac mój wynik?

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Wynik opisuje zmiany mogące dawać dolegliwości bólowe kręgosłupa, które przy odpowiedniej rehabilitacji i wzmocnieniu odcinka piersiowego i lędźwiowego kręgosłupa mogą ulec poprawie i wyleczeniu.