Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa i bóle pleców
l5-s1tarcza miedzy kregowa zwezona i odwodniona.tylna szerokopodstawna mierna przwpuklina bez cechimpresji na worek oponowy przepuklina przylega dolewego korzenia nerwowegol4-5-tylne uwypuklenie krazkas2cechy torbieli okolo korzeniowej th12-ognisko stluczenia th12-l1-cechy torbieli okolo korzeniowych.to,moje wyniki rezonasu plecy bardzo mnie bola a wyniki nie wydaja sie takie zle niewiem co dalej z tym robic rechabilitacje nie pomagaja prosze o rade

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży leczenie adekwatne do aktualnego stanu klinicznego.