Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa po operacjach

Witam,jestem po dwóch operacjach odcinka i5-s1,dalej odczuwam bóle a to jest najświeższy wynik rezonansu z dnia 23.012014-na poz.l5-s1 widoczna od strony przednio-lewobocznej tkanka ulegająca wzmocnieniu po podaniu kontrastu,z częściowym wypełnieniem lewego zachyłka korzeniowego.Proszę powiedzieć co to znaczy.Pozdrawiam Iza ze Starogardu Gd

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście wynik jest nieprawidłowy, jednak aby postawić konkretną diagnozę należy skontaktować się z neurochirurgiem. Możliwe jest iż jest to nerwiakowłókniak.