Wynik rezonansu magnetycznego kręgosłupa u 26-latki

Witam mam już wynik rezonansu proszę o poradę,co dalej?Wygładzona lordoza L.Trzony lędzwiowe prawidłowej wysokości.Dehydratacja i obniżenie krążka międzykręgowego L5\S1.Szeroko pod stawna,prawostronna,skierowana do głowo wo przepuklina jądra miażdżystego L5\S1 modeluje worek oponowy,wypełnia prawy otwór międzykręgowy uciskając nerw L5 w otworze./ Poza tym bez cech dyskopatii oraz ucisku krążków na struktury wewnątrz kanałowe.Stożek rdzenia kręgowego prawidłowy.Ale co to wszystko oznacza?

wygładzona lordoza - czylizmniejszenie naturalnej krzywizny kregosłupa w odcinku lędźwiowym
obniżenie krązka międzykręgowego - czyli zmniejszenie przestrzeni międzykregowej - ma to związek z uciskiem na korzenie nerwowe i prawdopodobne dolegliwosci bólowe odcinka ledzwiowego kregosłupa
modelowania worka oponowego orazucisk na korzennerwowy - to niepokojący obja - konsultacja i porównanie obrazu MRI ( a nie tylko opisu) ze stanem faktycznym (badanie fizykalne) przez ortopede lub neurochirurga pozwoli ustalić właściwy sposób leczenia (fizykoterapia, czy też leczenie operacyjne)
stożek rdzenia kręgowego prawidłowy - nie trzeba tłumaczyć