Wynik RM a utrudnione poruszanie się mimo leków przeciwbólowych

Od 2 mies. mam utrudnione poruszanIe się mimo leków przeciwból.. Wynik rezon.: Odcinek lędźw. o spłyc. lordozie. Kość krzyżowa ustaw. poziomo. Na wys. L5-S1 obecna podwięzadłowa pjm krążka międzykręg. 15% wypełniająa szero. kanału międzykręg. i modelująca prawy korzeńc nerw. S1. Na poziomach L3-L4 i L4-L5 wypukliny krąż. międzykręg. modelu. wiązadło podłuż. tylne. Dehydr. krążków międzykręg. L4-L5 i L5-S1 z obniżeniem części tylnej krążka L5-S1. Osteofity przednich trzonów kręgów L4,L5 i S1

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na liczne nieprawidłowości w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.