Wynik RM głowy u 28-latka

WItam robilkem RM glowy ze wzgledu na czeste bole, wizyte u specjalisty mam dopiero za tydzień, wynik Badania W prawym płacie ciemieniowym widoczne jest ognisko o śr 3mm naśladujace IS płynu we wszystkich sekwencjach badania-poszerzona przestrzeń Virchoffa-Robina. Poza tym intensywnosc sygnałow istoty białej i szarej prawidlowa Komora IV i wodociag mozgu niezmienione. Struktury tylnojamowe bez patologicznych syganłów. Zapalno-pozapalne zgrubienie śluzówki lewej zatoki szczekowej. Pytanie czy co to jet te ognisko?i czy ogolnie jest w porzadku

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się lekarzem który skierował Pana na to badanie.