Wynik RM kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego a możliwość gry w piłkę nożną

Witam! Czy z następującym wynikiem badania rezonansem magnetycznym kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego mogę jeszcze kiedyś zagrać w piłkę nożną? Przepuklina tarczy międzykręgowej L4L5 centralnej tylnej bocznej modelującej worek oponowy i zmniejszającej rezerwę objętościową kanału kręgowego z cechami ucisku korzeni nerwowych. Wypuklina tarczy międzyk. L5S1 cen. tylnej model. worek opon. i zmn. rez. obj. kan. kręg. bez cech ucisku korzeni nerw.

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc odpowiedzieć na Pana pytanie konieczne jest badanie lekarskie wraz z interpretacją powyższego badania. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.