Wynik RM kręgosłupa u 22-latka

Czy rekonstrukcja jest konieczna bo spotykam się z sprzecznymi opiniami.Mam 22 lata.Oto wynik RM. Cechy zerwania więzadła krzyżowego bez widocznego jego przebiegu,z obszarami obrzękowymi i widocznym fragmentem przyczepu bliższego.Obszar obrzęku szpiku kostnego o wym 35x30mm w obrębie kłykcia bocznego kości udowej;obrzęk o słabszym nasileniu w obrębie kłykcia bocznego kości piszczelowej. Drobne szczeliny pęknięcia części tylnej rogu tylnego łąkotki przyśrodkowej.Podkolanowo obszar płynowy 35x10mm

Witam serdecznie ,

Opis badania MRI jest jednoznaczny. Natomiast decyzja dotycząca leczenia jest w kwestii lekarza ortopedy, dlatego konieczna jest konsultacja.

Pozdrawiam.