Wynik RTG klatki piersiowej 49-letniej osoby do analizy
proszę o interpretację RTG klatki piersiowej: w polu prawym i lewym cienie pasmowate, nieregularalnie smugowate i siateczkowate odpowiadające zmianom przewlekle zapalnym okołooskrzelowym. Sylwetka serca w normie. Wnęki naczyniowe ,przepona wolna.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Przewlekłe zmiany zapalne, konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.