Wynik RTG kolana 18-letniej osoby do analizy

"Asymetria szpar stawowych w stawach kolanowych, przewężenia w częściach przyśrodkowych. Pogrubiałe guzki wyniosłości międzykłykciowej i guzka przyśrodkowego" Mam 18 lat a to jest mój wynik rtg kolana, bardzo mnie to niepokoi, żaden lekarz nie chce mi pomóc, mówią że nie ma czym sie przejmować ale mnie bardzo bolą te stawy, nie moge nawet uprawiać żadnego sportu, jestem załamana.

Witam,
Aby móc wydać jakąkolwiek opinię wymaga Pani badania ortopedycznego dlatego sugeruję pilną kontrolę u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii
Narządu Ruchu