Wynik RTG kręgosłupa 21-latki do analizy
Witam bardzo proszę o interpretację wyników RTG. Lordoza szyjna zniesiona. Niewielkie zwężenie tarczy międzykręgowej C4/C5. Kyfoza piersiowa pogłębiona. Lewostronne skrzywienie w dolnym odcinku kręgosłupa z rotacją kręgów. Prawostronne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego z rotacją kręgów. Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Wynik wskazuje na zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa. Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.