Wynik RTG kręgosłupa 21-letniej osoby a jego bolesność

Witam własnie odebrałem wyniki RTG kręgosłupa z którego wynika, ze tarcza międzykręgowa L 5/S1 jest zwężona, startuje do jednostek reprezentacyjnych w warszawie w wojsku, w poniedziałek mam WKML czyli wojskowa komisje lekarska, co mam ogolnie teraz zrobic, staram sie cwiczyc rano i wieczorem, cwiczenia rozciagajace itd, pomaga na jakis czas lecz bol wraca, prosze bardzo o pomoc. Pozdrawiam Mariusz.

Witam serdecznie,

Sugeruję konsultacje z lekarzem neurologiem lub neurochirurgiem w celu ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.