Wynik RTG kręgosłupa 24-latki do analizy

Proszę o interpretację RTG KRĘGOSŁUPA LĘDŹWIOWO-KRZYŻOWEGO Kręg przejściowy pogranicza TH-L i L-S z wąską tarczą międzykręgową L5-S1 -zmiany dyskopatyczne susp. Poziome ułożenie kości krzyżowej ze szlifowaniem wyrostków kolczystych L4-5 i wyrostków poprzecznych L5 z podstawą kości krzyżowej.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest zestawienie bezpośredniego badania lekarskiego wraz z wynikiem powyższego badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.