Wynik RTG kręgosłupa i zmniejszenie lordozy szyjnej

witam! dostalam dzisiaj wynik rtg kregoslupa zmniejszenie lordozy szyjnej nieduze zwezenie przestrzeni miedzykregowej c5-c6 c6-cc7 zaostrzenie przestrzeni krawedzi trzonu kr c5 co to oznacza i czy moge miec przez to silne bole glowy z jej prawostronnym dretwieniem i bol oczodolow

Piotr Jurczyk

Witam. Zmniejszenie lub odprostowanie lordozy jest nie rzadkim znaleziskiem, podobnie jak pozostałe zmiany. Bardzo wątpliwe, żeby były one powodem bólu głowy. Pomyślałbym raczej o bólu z kręgu migreny. Polecam wizytę u neurologa, który zróżnicuje Pani dolegliwości. Pozdrawiam.