Wynik RTG kręgosłupa oraz drętwienie nogi i ręki

Dzień dobry - Chciałam się zapytać bo mialam robione rtg kr. Th i mam nieznacznie poglębioną kifoze ,Nieznaczne skrzywienie boczne lewostronne, i Niespojenie łuku S1. Mam okropny ból pleców do tego drętwieje mi lewa noga ,palce u rąk, A do neurologa mam na 30 maja :( Czy mam się bać ? nie wiem czy to coś poważnego, Prosze o wstępną diagnoze. Dziękuje

Wynik rtg nie jest bardzo niepokojący. Pani objawy wymagają na początku sprawdzenia, czy przyczyną bóli nie jest nieprawidłowa pozycja kręgosłupa w domu i w pracy. W tym celu warto skonsultować się z rehabilitantem, który to sprawdzi, zaleci odpowiednia pozycję i ćwiczenia.