Wynik RTG płuc 41-letniej osoby do analizy

Witam mam pytanie dotyczy RTG miazsz plucny bez zageszczen ogniskowych,wzmozenie rysunku podscieliska,zwloknienienia okolooskrzelowe w dolnych polach obu pluc,krazenie male bez cech zastoju ,serce niepowiekszone miopatyczne ,aorta prawidlowa,zrosty osierdziowo oplucnowe po stronie prawej ,poza tym jamyoplucnowe b.z.,przepona prawidlowo ustawiona,szerokosc srodpiersia gornego prawidlowa,tchawica nieprewezona,prawidlowa,uwidocznony uklad kostny b.z. ogniskowych i pourazowych. boli mnie przy sercu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie mogę podać pełnej oceny tego badania bez poznania Pani historii choroby. Badanie nie wykazało żadnych istotnych zmian, które mogłyby powodować takie bóle jednak musi się Pani udać do lekarza zlecającego badanie. Pozdrawiam