Wynik RTG płuc a diagnoza gruźlicy

Dzień Dobry, chciałem się dowiedziec czy na moim zdjęciu rtg jest cos co może wskazywac na gruźlicę ? Istnieje duże ryzyko zachorowania u mnie bowiem przebywałem z ludźmi chorymi. Na opis zdjęcia musze czekać aż tydzień Dziekuje za ewentualna pomoc Link do zdjęcia http://in2ition.com.pl/rtg_b.jpg pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości (ze względów technicznych - jakość monitora, rozmiar zdjęcia, tło, itd.), by wiarygodnie i kompetentnie ocenić zamieszczone zdjęcie RTG. Sugeruję, by cierpliwie poczekał Pan na opis RTG.