Wynik RTG płuc a osłabienie i zawroty głowy

osłabienie i zawroty głowy proszę o interpretację wyniku rtg płuc. Zagęszczenia bronchopneumoniczne o niewielkim nasileniu w lewym dolnym polu płucnym przysercowo. Drobne, wapniejące zbliznowacenie w sąsiedztwie górnego bieguna wnęki prawej. Pozostały miąższ płucny bez zmian ogniskowych. Sylwetka serca w normie wieku. Od pięciu tygodni utrzymuje mi się gorączka, brałam już cipronex, a ostatnio monural, jestem bardzo słaba i mam zawroty w głowie.Czy to może być rak płuc, w rodzinie był taki pr

Opis badania wskazuje na utrzymującą się infekcję w dolnych drogach oddechowych. Proszę jak najszybciej udać się do internisty. Być może konieczne będzie leczenie w warunkach szpitalnych