Wynik RTG ręki a praca kierowcy

Witam,mój mąż mając 50 lat zrobił RTG ręki.Okazało się, że to są geody zwyrodnieniowe kości główkowatej i haczykowatej.Proszę o pomoc,czy jest możliwe leczenie i jakie,dodam ,że ból jest okropny w okolicy nadgarstka.Mąz jest zawodowym kierowca sam.ciężarowego,czy ta choroba oznacza koniec pracy którą kocha.

W zasadzie, to te zmiany, same w sobie, nie powinny boleć. Jeżeli mąż ma duże bóle to trzeba jednak wziąć pod uwagę także inne, dodatkowe, przyczyny. Ale to już wymaga badania lekarskiego i ew. zlecenia dodatkowych badań.