Wynik RTG zatok 31-letniej osoby do analizy a możliwe schorzenia

Witam, Proszę o pomoc w interpretacji RTG zatok szczękowych - W prawej zatoce owalne zacienienie o gładkich obrysach o wymiarach 20x17 mm zlokalizowane przyściennie w części górno-bocznej zatoki. Pozostałe zatoki powietrzne prawidłowo.

My, dobrzy laryngolodzy sami interpretujemy wyniki rtg zatok. Opisy radiologów wielokrotnie różnią się znacznie od naszych. Przyślij linka z tym zdjęciem. Może wtedy miałaś banalny katar i stąd ten niewinny obrzęk?