Wynik scyntygrafii kośćca i USG tarczycy u chorej na raka piersi

Witam. Mam na imię Aldona lat 45, leczę się na raka piersi-obecnie hormonoterapia. Mam pytanie o wynik scyntygrafii kośćca. Uwidoczniono gromadzenie radioznacznika w rzucie dolnych żeber obustronnie oraz kąta dolnego prawej łopatki o niejednoznacznym charakterze. Drugie pytanie dotyczy USG tarczycy. w obu płatach obecne zmiany ogniskowe łącznie koło 8. Ocena węzłów chłonnych-w okolicy szyi nie zobrazowano (obecne pojedyncze) o nieprawidłowym/niepokojącym obrazie sonograficznym. Dziękuję.

Jakie jest pytanie??? Wyniki ,które Pani przytacza są niepokojące , ale ktoś zlecił te badania - proszę wiec udać sie do tego lekarza!!! zż