Wynik spirometrii a podejrzenie astmy oskrzelowej u 30-letniej osoby

Prosze o intempretacje wyników Spirometrii 30 lat ,kobieta ,166 cm,72 kg.Podejrzenie astmy oskrzelowej.Lecz przed badaniem biegłam do lekarza ,a też nie zatkano mi nosa. Wynik testu Mój FEV1: 103% FVC - PRZEW 3.68 ,% PRZEW 108 FEV1 -

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik badania nie jest pełny. Proszę o cały wynik oraz o dane kliniczny i powód wykonywania badania. Pozdrawiam