Wynik testu betaHCG w 8 tygodniu ciąży

witam jestem w 8 tyg ciąży robiłam beta hcg i wynik to 74325 czy to dobry wynik czy cos niepokojącego dodam ze w 4 tygodniu mialam 1765

Małgorzata Panek

W 7-8 tygodniu ciąży norma dla beta HCG to 7, 650 – 229,000 mIU/ml.
Poziom w 4 tygodniu powinien być około 5 – 426 mIU/ml, a w 5tym 18 – 7,340 mIU/ml. Jak widzi Pani jest to zależne od określenia wieku ciążowego. Podwyzszenie beta HCG występuje m.in. w ciąży mnogiej. Proszę pokazać wyniki swojemu ginekologowi.
Pozdrawiam