Wynik testu ciążowego a prawdopodobieństwo ciąży

witam mam pytanie robilam test ciazowy z krwi wyszedl 319h potem poszłam odrazu do ginekologa aby potwierdzic 4tydzien potem normalnie dzien zaczynalam ale wczoraj zrobilam siku na czerwono nic wiecej mi nie dolegalo caly czas do tej pory mam czerwona podpaskę ale tak jak by brązowa krew do tej pory nic mi nie dolega ale z ciekawosci zrobilam test płytkowy i wyszly mi ciemne 2 kreski czyli ze ciaza dalej jest ?

Lek. Paweł Szadkowski

Najlepiej wykonać badanie beta hCG z krwi, a następnie udać się do ginekologa. Ww. test nie pozwala określić stanu ciąży.