Wynik testu ciążowego po 8 latach wstrzemięźliwości

Witam! Po 8 latach wstrzemiężliwosci dnia 9.11 współżyłam bez zabezpieczenia. Miesiaczki regularne co 26-28 dni. Ostatnia miesiaczka 3.11.2013 Powinnam dostac 29.11-1.12 nadal nic. Temperatura w ostatnich dniach 36,8 36,9 gdy zawsze była ponizej 26,6 Piersi niepowiekszone ale otoczki sutków wyraznie sie powiekszają,niezbyt tkliwe,ale chwilowe bóle kłójace dosc czeste. Okolo 18-23.11 Bolesnosc i napiecie podbrzusza. Test dzis rano negatywny. Mam juz 9 letnia corke,czy mozliwe by test sie mylil?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Test ciążowy nie gwarantuje 100% czułości. W opisanej sytuacji warto zgłosić się do poradni ginekologicznej i wykonać badanie beta-hcg z krwi, które jest bardziej czułe.